خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اعزام بیش از ۶۰۰ فرهنگی استان به اردو‌های راهیان پیشرفت خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۷۸
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، مسعود حمیدی نژاد گفت: باتوجه به اهمیت تشریح موفقیت‌ها و پیشرفت‌های کشور به جامعه فرهنگیان، جامعه فرهنگی خوزستان ۷۰ هزار نفر است که تاکنون بیش از ۶۰۰ فرهنگی استان در قالب اردو‌های راهیان پیشرفت به سد‌های مهم استان و مناطق صنعتی اعزام شده‌اند.

 

وی به نقش بی بدیل فرهنگیان در تحقق جهاد تبیین در جامعه اشاره کرد و افزود: اردو‌های راهیان پیشرفت از ابتدای سال در ۲ بخش دانش آموزی و فرهنگیان اجرا شده است.

 

حمیدی نژاد هدف از اجرای اردو‌های راهیان پیشرفت فرهنگیان را آشنایی آن‌ها با پیشرفت‌های گسترده نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: ایران اسلامی مقتدر، قوی و خودکفا است و در حوزه‌های مختلف حائز رتبه‌های برتر دنیا شده که بخش‌هایی از این موفقیت در استان خوزستان متبلور است.

 

اردوی راهیان پیشرفت در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ برای آشنایی دانش آموزان و فرهنگیان با دستاورد‌های انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار