حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: در شبانه روز گذشته و در ۲۸ اسفندماه، ۴۴ هزار و ۵۹۲ خودرو وارد استان یزد شدند.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۸۹
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگار ما، میزان ورود خودرو‌ها در تاریخ ۲۸ اسفندماه را ۴۴ هزار و ۵۹۲ مورد اعلام کرد و اظهار داشت: در همین مدت، ۴۶ هزار و ۵۹۳ خودرو از استان خارج شدند.

وی عنوان کرد: بیشترین آمار ورود به استان یزد از ۲۴ اسفندماه تاکنون مربوط به روز جمعه، ۲۶ اسفندماه بوده که بالغ بر ۴۷ هزار خودرو به استان وارد شدند.

رستگاری بیان کرد: از زمان اجرای طرح نوروزی راهداری، ۲۲۶ هزار و ۲۲ خودرو وارد و ۲۲۰ هزار و ۶۳۴ خودرو از استان خارج شده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد، محور‌های پرتردد استان در شبانه‌روز گذشته را یزد – مهریز، مهریز – یزد، عقدا اردکان، نایین - عقدا و کمربندی یزد – زارچ، اعلام کرد.

رستگاری ساعت اوج تردد در شبانه روز گذشته را ۱۶ تا ۱۷ اعلام کرد و گفت: در طول شبانه روز گذشته به طور متوسط در هر ساعت ۱۹۵ خودرو در سطح استان تردد داشته اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش ۶ درصدی مواجه بوده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار