حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرداراباذرسالاری‌‌‌‌فرمانده‌سپاه‌امام‌سجادعلیه‌السلام‌‌استان‌هرمزگان‌به‌مناسبت‌سال‌جدید‌وبهارقرآن‌‌پیام‌تبریک‌صادرنمود.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۱۲
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸

به‌گزارش‌معاونت‌روابط‌عمومی‌سپاه‌امام‌سجادعلیه‌السلام‌‌متن‌پیام‌تبریک‌سرداراباذرسالاری‌به‌شرح‌زیراست:

"يا مقلب القلوب و الابصار، يا مدبر اليل و النهار، يا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الي احسن الحال".
نوروز فصل شکفتن زيباترين لوح خلقت، تجلي قدرت باريتعالي و فصل اول رساله طبيعت است. بار ديگر طليعه بهار از مشرق حيات دميدن گرفته و طبيعت در هيجان است تا جان‌ها را به طراوت و شادمانگي و زيبايي بيکران پيوند زند.

فرارسيدن طليعه بهار طبيعت و جشن ورود به مهماني خداوند و همزماني با نوروز باستاني، فرصتي ويژه و استثنايي است براي پيراستن جان در جويبار معرفت ماه رمضان و بهار قرآن.

اميد است بتوانيم با اتحاد، انسجام وهمدلی‌  در خدمت مردم باشيم  و با اطاعت از فرامين رهبرمعظم‌انقلاب‌ ‌اسلامی‌با سربلندي ‌درمسیرخدمت‌به‌محرومین‌و‌مستضعفین‌‌‌کوشش‌نموده‌و بتوانيم در سايه امنيت و آسايش موجود در جهت تحقق شعار امسال «مهار تورم، رشد توليد» با جديت تمام گام برداريم.

اينجانب فرارسيدن سال نو و طليعه بهار طبيعت، نوروز باستاني و ورود به مهماني خداوند را خدمت خانواده معزز و معظم شهدا، ايثارگران، جانبازان، بسیجیان‌سلحشور و آحاد مردم فهيم و قدر شناس استان‌هرمزگان‌ تبريک و تهنیت‌عرض نموده و آرزومندم سال جديد سال سلامتي و طول عمر با عزت براي مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) و سالي توام با عزت و سربلندي همراه با سلامتي براي ملت سرافراز ايران باشد .

سرتیپ‌دوم‌پاسدار‌اباذرسالاری

فرمانده‌سپاه‌امام‌سجادعلیه‌السلام‌استان‌هرمزگان

ارسال نظرات