حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
قناعت گفت: با استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی استان برای آبرسانی، تا پایان سال ۱۴۰۳ شاهد آبرسانی به کل روستاهای خراسان جنوبی خواهیم بود.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۱۳
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، جواد استاندار خراسان جنوبی در ویژه برنامه نوروزی شبکه استانی خاوران با اشاره به اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۱ در استان گفت: در این سال قطعی گاز نداشتیم و این را مدیون همکاران محترم در شرکت گاز استان هستیم.

وی بیان کرد: در سال ۱۴۰۱؛ توجه و تمرکز ویژه به استقرار مدیران انقلابی و جوان در دستگاه‌های اجرایی استان داشتیم و مدیران بیشتر دستگاه‌ها تغییر کردند که ما بین ۳۱ استان در تعداد تغییرات رتبه دوم کشوری را داشتیم.

استاندار عنوان کرد: تمرکز دوم ما پیگیری و تحقق مصوبات سفر اول ریاست جمهوری به استان بود که اعتبارات خوبی جذب شد.

قناعت بیان کرد: تمرکز سوم بر روی مسائل اولویت دار و زیر ساختی استان از جمله موضوع راه آهن، انتقال آب به نهبندان بود که بخشی از آن محقق شده است.

وی ادامه داد: تمرکز بعدی امسال ما، روی بهداشت و درمان و تجهیز بیمارستان‌ها در استان بود که با پیگیری و تحقق به پیشرفت رسیدیم.

استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد: حمایت از واحد‌های تولیدی و اشتغالزا در استان و توجه ویژه به واحد‌های تولیدی در استان از دیگر عرصه‌های فعالیت ما در سالی که گذشت بود.

وی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی برای آبرسانی، تمرکز بعدی ما است که تا پایان ۱۴۰۳ شاهد آبرسانی به کل روستا‌های استان خواهیم بود.


انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار