حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سخنگوی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: همزمان با شروع سال جدید و تقارن ایام‌نوروز با ماه مبارک رمضان، قسمت زیادی از فضاسازی‌های شهر اصفهان با محوریت ایثار و شهادت انجام شده است.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۱۷
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، سید علی معرک‌نژاد سخنگوی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان اظهار کرد:  همزمان با شروع سال جدید و تقارن ایام‌نوروز با ماه مبارک رمضان، قسمت زیادی از فضاسازی‌های شهر اصفهان با محوریت ایثار و شهادت انجام شده است.

وی افزود: ۲۲ تابلو مزین به تمثال مبارک شهدا در ۵ ورودی شهر اصفهان تغییر و بروزرسانی شده و ۲۰۰ تمثال از شهدای عزیز اصفهان در تابلوهای چهاروجهی چهارراه‌ها‌ نیز نصب شده است.

معرک‌نژاد با بیان اینکه عکس‌های دسته جمعی شهدا در بیش از ۳۰ تابلوی شهری نصب شده است، اظهار کرد: فضاسازی ستادهای هدایت در ورودی‌های شهر و ورودی مجموعه گردشگری فدک به تمثال مبارک شهدا‌ از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها