حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار اصفهان گفت: مجموعه باغ فدک امکان اسکان ۱۲ هزار گردشگر را داراست که با بضاعت مجموعه‌های مختلف استان شرایط بسیار مناسبی برای استقبال از مسافران نوروزی فراهم شده است.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۱۸
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جریان بازدید از باغ فدک اصفهان با قدردانی از دست‌اندرکاران ستاد تسهیل سفرهای نوروزی استان اظهار داشت: این ستاد از چند ماه گذشته فعالیت خود را آغاز کرد و در این راستا مجموعه‌های مختلف در استان تلاش کردند با بهره‌مندی از تجربیات گذشته زمینه‌سازی لازم جهت ارتقاء سطح خدمات خود را در نوروز ۱۴۰۲ فراهم کنند.

وی افزود: ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در ۲۸ شهرستان استان اصفهان تشکیل شده است و به ریاست فرمانداران، جلسات مستمر آن برگزار می‌شود.

مرتضوی عنوان کرد: در شهرستان اصفهان نیز با محوریت فرماندار و شهردار محترم اصفهان ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای برای استقبال و اسکان مسافران درنظر گرفته شده است.

استاندار اصفهان یکی از مقاصد اصلی گردشگران در نوروز و ایام تعطیلات را اصفهان دانست و گفت: به حسب این موقعیت، تلاش کردیم تا با برنامه‌ریزی رویدادها و ایجاد زیرساخت‌های مناسب ظرفیت‌سازی لازم جهت استقبال و اسکان مسافران نوروزی انجام شود.

وی با اشاره به ظرفیت باغ فدک در اسکان مسافران نوروزی، اظهار کرد: این مجموعه امکان اسکان ۱۲ هزار گردشگر را داراست که با بضاعت مجموعه‌های مختلف استان شرایط بسیار مناسبی برای استقبال از مسافران نوروزی فراهم شده است.

مرتضوی در پایان از مجموعه ستاد تسهیل سفرهای نوروزی استان و بالاخص شهرستان اصفهان تشکر و قدردانی کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها