حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در نخستین روز از آغاز سال جدید فرمانده سپاه قدس گیلان به دیدار پرستاران و کادر درمان بیمارستان رازی رشت رفت.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۳۷
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، در نخستین روز از آغاز سال جدید، سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در بیمارستان رازی رشت از زحمات کادر درمان و پرستاران به پاس خدمات آنان به مردم در روزهای کرونایی تقدیر کردند. 

فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم با بیان اینکه خدمات‌رسانی به مردم و بیماران یک شغل الهی است، اظهار کرد: پرستاران و کادر درمان باید قدر این جایگاه خود را بدانند زیرا پرستاران در پیشگاه پروردگار از ارزش بسیار زیادی برخوردار هستند چرا که از جان خود گذشته و به بیماران و همنوعان خود کمک می‌کنند. 

سردار محمد عبدالله‌پور فداکاری کادر درمان در دوران کرونا را یادآور دوران دفاع مقدس دانست و گفت: وقتی به روزهای کرونایی می‌نگرم ناخوداگاه دوران دفاع مقدس برای من تداعی می‌شود که چطور کادر درمان از جان خود گذشتند تا بیماری احساس تنهایی نکند. 

وی با بیان اینکه دولتمردان باید تمامی دغدغه‌های کادر درمان را برطرف کنند، تصریح کرد: کادر درمان و پرستاران جان خود را در کف دست گرفتند تا از جان هموطنان خود در مواجه با بیماری کمک کنند لذا شایسته است دولتمردان از همه توان خود برای حل مشکلات آنان در کشور استفاده کنند. 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم حمایت از کادر درمان در گیلان توسط تمامی ارگان‌ها بیان کرد: یکی از اهداف سپاه قدس گیلان توجه به اقشار مختلف جامعه به ویژه پرستاران و کادر درمان است زیرا ما شاهد زحمات آنان در طول تاریخ به ویژه در ایام کرونا بودیم. 

پایان پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار