خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کتابخانه مرکزی خوزستان در تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲ در هر دو شیفت صبح و عصر به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کند.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۴۳
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛ رئیس کتابخانه مرکزی خوزستان گفت: کتابخانه مرکزی استان خوزستان در ایام تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲، در هر دو شیفت صبح و عصر خدمت‌رسانی می‌کند.

 

محمدرضا شکاری می گوید: با هدف گسترش فرهنگ مطالعه، و فراهم‌کردن فضایی آرام و امن در این زمینه و پاسخگویی به نیاز‌های اطلاعاتی مخاطبین و اعضا، کتابخانه مرکزی استان خوزستان در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ (در روز‌های ۲۹ اسفند، و ۱، ۲، ۳ و ۴ فروردین ماه) از ساعت ۸ تا ۱۹ به صورت یک‌سره باز بوده و علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر عضویت در کتابخانه، و امانت کتاب، از سالن‌های مطالعه عمومی، اتاق‌های مطالعه اختصاصی و گروهی استفاده کنند.

 

به گفته او مراجعین محترم برای استفاده از کتابخانه مرکزی در تعطیلات نوروزی، نیاز به پرداخت هیچگونه مبغلی اضافه‌ای نخواهند داشت و صرفاً با ارائه کارت عضویت می‌توانند از تمامی خدمات کتابخانه بهره‌مند شوند.

 

او گفت: کتابخانه مرکزی استان خوزستان، به عنوان یک مرکز اجتماعی و فرهنگی و با بیش از ۹۰۰۰ عضو فعال، و با ۷۱۰۰ متر زیر بنا به عنوان بزرگترین کتابخانه استان، دارای بخش‌های متنوعی از جمله بخش‌های نابینایان و کم‌بینایان، بخش ناشنوایان، امانت، عضویت، بخش کودک، نوجوان، بخش دفاع مقدس، کمک‌درسی، خوزستان‌شناسی، مرجع، اتاق آکوستیک، تالار اجتماعات، اتاق کنفرانس، اتاق نشست‌های ادبی، نگارخانه وغیره، است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار