خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیر شبکه توزیع آبفا اهواز از توسعه شبکه آبرسانی و پایداری آب و ترمیم شبکه توزیع آب در نقاط مختلف اهواز خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۴۸
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، فرزاد بهمن پور گفت: عملیات توسعه شبکه آبرسانی به ۵٠ خانوار در خیابان ٢۴ منطقه منبع آب با تلاش گروه‌های شبکه توزیع آب انجام شد.

 

وی افزود: با انجام عملیات حفاری و کارگذاری ١۵٠ متر لوله پلی‌اتیلن، ۵۰ خانوار ساکن در این در خیابان از نعمت آب آشامیدنی پایدار برخوردار شدند.

 

بهمن پور می‌گوید: این عملیات به دلیل توسعه و ساخت و ساز جدید منازل مسکونی آن منطقه انجام شد.

 

مدیر شبکه توزیع آبفا اهواز در ادامه به ایجاد شکستگی در شبکه توزیع آب آشامیدنی در ٣ منطقه اهواز اشاره کرد و اضافه کرد: عملیات اصلاح و تعمیر شکستگی‌ها در مناطق ملی‌راه، زیتون کارگری و مهدیس انجام شد.

 

این مقام مسئول می‌گوید: اصلاح و تعمیر این شکستگی‌ها پس از دریافت گزارش و در کمترین زمان صورت گرفت و مشکل افت فشار و هدر رفت آب نیز مرتفع شد.

 

به گفته بهمن پور؛ شکستگی به وجود آمده در میدان ملی‌راه منجر به قطعی آب در کوی زیتون کارمندی و منطقه ملی‌راه و بروز مشکلاتی در تردد شهروندان شده بود که باتلاش گروه‌های عملیاتی شبکه توزیع برطرف شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار