خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
- معاون مطالعات منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، ورودی کل سدهای استان را نیم میلیارد مترمکعب آب اعلام کرد و گفت: ۷۲ درصد از ظرفیت سدهای خوزستان پر شد.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۶۰
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، علی شهبازی بعد از ظهر امروز دوشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اعلام این خبر که ورودی کل سدهای خوزستان تا به امروز نیم میلیارد مترمکعب آب بوده است، تصریح کرد: با ورود این میزان آب، ۷۲ درصد از ظرفیت سدهای خوزستان پر شده است.

 

معاون مطالعات منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: با توجه به اینکه فصل بارشی به پایان نرسیده برای کنترل سیلاب‌های احتمالی اقدامات لازم برای ظرفیت خالی متناسب در سدهای خوزستان در نظر گرفته شده است.

 

وی با اشاره به افزایش دبی رودخانه‌های کارون و دز خبر داد: در روزهای آینده متناسب با میزان بارش‌ها تغییراتی در خروجی سدهای خوزستان اعمال خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار