حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
زنجان _ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: شامگاه سه شنبه تیم های عملیاتی هلال احمر استان در نخستین روز از سال به ۲۵۱ مسافر نوروزی گرفتار در برف و کولاک جاده های این استان امدادرسانی کردند.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۸۰
|
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸

امدادرسانی هلال‌احمر به ۲۵۱ مسافر نوروزی گرفتار در برف و کولاک جاده‌های زنجان

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ دکتر سید قاسم موسوی افزود: از ساعت ۱۷ بعدازظهر سه شنبه عملیات امدادرسانی به خودروها و مسافران گرفتار در جاده های کوهستانی استان زنجان آغاز شد.

وی تاکید کرد: در جاده های زنجان -طارم، زنجان - دندی، ابهر - خدابنده و اتوبان زنجان- قزوین به ۲۵۱ مسافر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این تعداد سرنشینان ۷۵ خودرو بودند.

موسوی با بیان اینکه هشت نفر از افراد گرفتار در این شرایط جوی به مناطق امن منتقل شدند، خاطرنشان کرد: هفت نفر نیز در پایگاه امداد و نجات جاده ای اسکان داده شده اند.

وی اظهارداشت: عملیات امدادرسانی و رهاسازی خودروهای گرفتار در برف و کولاک تا ساعت ۲۱ سه‌شنبه ادامه داشت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این امدادرسانی ها پنج تیم عملیاتی با ۱۵ نجاتگر همراه با پنج دستگاه آمبولانس به کمک هموطنان اعزام شدند.

موسوی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار