حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار محمد علی نظری گفت:بیش از پنج هزار نفر در قالب ۵۰۹ گروه جهادی از داخل و خارج استان در عرصه های مختلف در جای جای استان مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.
کد خبر: ۹۵۰۰۱۵۹
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۴:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،  سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله  در حاشیه بازدید از موکب‌های خدمت رسانی در پلیس راه کرمان، بم و ماهان اظهار کرد: پلیس راه کرمان با همت گروه های جهادی خدمت رسان مسافرانی هستند که به کرمان عظیمت کردند 

فرمانده سپاه ثارالله افزود: گروه های جهادی با تاسی از بحث محرومیت زدایی و کمک به هموطنان در سراسر استان کرمان  جهت خدمت رسانی فعال هستند

 سردار نظری تصریح کرد : همچنین به منظور محرومیت زدایی، بیش از پنج هزار نفر در قالب ۵۰۹ گروه جهادی از داخل و خارج استان در عرصه های ساخت و تعمیر مسکن، آبرسانی آب شرب ، ساخت سرویس بهداشتی و مدرسه و مسجد در جای جای استان مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

 

این مقام مسئول گفت: عملیات ساخت ۱۱ مدرسه که سپاه ثارالله استان با کمک خیرین آغاز کرده تا مهرماه سال جاری به بهره برداری برسد.

 

وی افزود: بر اساس تفاهم نامه با پلیس راه و فراجا استان تعدادی از گروه های جهادی برای کمک به برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از حوادث و سوانح ترافیکی و نیز به منظور خوشآمدگویی و راهنمایی مسافران نوروزی برای بازدید از مرقد حاج قاسم، در جای جای استان مستقر شدند.

 

سردار نظری در خصوص اختتامیه اردوهای راهیان نور کشور گفت:  بیش از ۱۴ هزار و ۴۳ نفر که عمده آن دانش آموز و دانشجویان بودند و نیز از بسیج محلات، طلاب و خانواده ها را در اردوگاه شهید کازرونی اهواز پذیرایی کردیم.
 

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر راهیان نور جنوب؛ راهیان مکتب حاج قاسم نیز از اواسط مهرماه سال گذشته با حضور بیش از ۱۷ هزار نفر دانش آموز از سراسر استان برای زیارت مرقد حاج قاسم انجام شد 

ارسال نظرات