حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: یک هزار خانوار تا ظهر دوم فروردین ماه در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان پذیرش شده اند.
کد خبر: ۹۵۰۰۱۹۵
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، اکبر نورالهی در بازدید از روند پذیرش مهمانان نوروزی گفت: چهار هزار و ۵۷ نفر هم اکنون در ستاد اسکان نوروزی استان پذیرش شده اند و شهرستان‌های تبریز، جلفا، سراب، خداآفرین و کلیبر به ترتیب بیشترین پذیرش را داشته اند.

وی افزود: ۱۰۰ آموزشگاه و ۱۹ مرکز رفاهی فرهنگیان با ۲۴ پایگاه پذیرش برای اسکان میهمانان نوروزی ۱۴۰۲ در استان در نظر گرفته شده است.

نورالهی ادامه داد: از این تعداد ۲۱۵ کلاس نوع ویژه، ۵۵۰ کلاس نوع «الف»، ۱۰۰ کلاس نوع «ب» و ۴۰ کلاس نوع «ج» برای مواقع اضطراری است.

رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش استان افزود: مراکز اسکان فرهنگیان استان به تمامی امکانات رفاهی مجهز شده‌اند و درمانگاه فرهنگیان نیز در خدمت مسافران نوروزی است.

مسئول هماهنگی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان نیز بر لزوم مشارکت مهمانان نوروزی در نظرسنجی طراحی شده در بستر QR کد (رمزینه پاسخ سریع)، برای رفع کاستی‌های احتمالی در خدمات ارائه شده و تدبیر برای ارتقای مجموع خدمات در نظر گرفته شده برای مسافران نوروزی تاکید کرد و افزود: برای نخستین بار به منظور افزایش رفاه حال مهمانان، وب سایت مسیریاب محل‌های اسکان فرهنگیان طراحی شده است که فرهنگیان می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

بهزاد قهرمانی خاطرنشان کرد: برای مهمانان نوروزی استان که از سوی ستاد اسکان فرهنگیان پذیرش شده اند، مسابقه خاطره نویسی و عکاسی نیز در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: مسافران می‌توانند نکته نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شماره ۰۹۱۴۹۰۹۶۲۹۴ در پیام رسان ایتا با مسئول هماهنگی ستاد اسکان فرهنگیان آذربایجان شرقی در میان بگذارند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها