حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول ستاد مردمی احیای یادمان شهداي هفت تپه در گفتگو با بسیج:
ساری- مسئول ستاد مردمی احیای یادمان شهدای هفت تپه گفت:تا وقتی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جاری و ساری باشد، دشمنان به اهداف خود نخواهند رسید.
کد خبر: ۹۵۰۰۲۰۰
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مانع اهداف دشمن می شود

خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری در گفتگو با خبرنگار اعزامی بسیج مازندران به راهیان نور ضمن تبریک سال نو و فرارسیدن ماه مبارک رمضان، با اشاره به حضور مردم به ویژه نسل جوان در هفت تپه، گفت: از سال ۶۴ تا پایان دفاع مقدس  هفت تپه محل استقرار اموزش‌های نظامی و معنویت و همه برنامه‌های لشکر ۲۵ کربلا بود.

مسئول ستاد مردمی احیای یادمان شهدای هفت تپه افزود: امروز ما میراث دار شهدا هستیم و باید از آنصیانت کنیم.

حجت الاسلام جعفری در ادامه با بیان اینکه دشمنان در تلاش برای نابودی انقلاب بودند، اما موفق نشدند ادامه داد:  نقشه‌ها و خباثت دشمن با بصیرت و ولایتمداری ملت بزرگ این  دراین چهل سال خنثی شد.

مسئول ستاد مردمی احیای یادمان شهدای هفت تپه با بیان اینکه دشمنان از جمهوری اسلامی ناامید شدند در تلاش برای به انزوا کشاندن آن هستند، خاطرنشان کرد: دشمن در این طرح هم موفق نشدند و در حال حاضر سعی می‌کنند جلوی پیشرفت ایران را بگیرند که در این هدف هم موفق نخواهند شد.

به گفته حجت الاسلام جعفری تا وقتی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جاری و ساری باشد، دشمنان به اهداف خود نخواهند رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات