حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول یادمان شهدای هفت تپه در گفتگو با بسیج:
ساری- مسئول یادمان شهدای هفت تپه از میزبانی ۱۵ هزار زائر در این یادمان خبر داد و گفت: این زائران علاوه بر استان‌های مازندران و گلستان،از شهرهای دیگری مثل اصفهان، کاشان، قم و شیراز و .. به هفت تپه آمده بودند.
کد خبر: ۹۵۰۰۲۰۴
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲

امسال ۱۵ هزار نفر، زائر یادمان شهدای هفت تپه شدند

خبرگزاری بسیج، سرهنگ جانی پور در گفتگو با خبرنگار اعزامی بسیج مازندران به راهیان نور ضمن تبریک عید نوروز و ماه مبارک رمضان، با اشاره به کار‌های اساسی و زیرساختی در هفت تپه گفت:دیوارکشی محدوده چهارهکتاری یادمان از مجموعه ۱۵ هکتاری انجام شد.

 مسئول یادمان شهدای هفت تپه با بیان اینکه این دیوار کشی با کمک سازمان بسیج مهندسین سپاه کربلا حاشیه امنیتی خوبی برای مجموعه هفت تپه ایجاد کرد، افزود:پیگیر سند یادمان بودیم که  در سال گذشته موافقت اصولی آن از استان خوزستان گرفته شده و پرونده آن در حال حاضر در نهاد ریاست جمهوری است تا  ۱۰ هکتار باقی مانده به ۵ هکتار الان اضافه شود.

به گفته جانی پور در سال جدید با همت سپاه کربلا و با حمایت سپاه استان گلستان، حسینیه در خور شان زائران احداث خواهد شد.

 مسئول یادمان شهدای هفت تپه از میزبانی ۱۵ هزار زائر در این یادمان هم خبر داد و گفت: این زائران علاوه بر استان‌های مازندران و گلستان، از شهرهای دیگری مثل اصفهان، کاشان، قم و شیراز و .. به هفت تپه آمده بودند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار