حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرماندار صحنه گفت: شهرستان صحنه به واسطه داشتن ۸ هزار و ۵۰۰ هکتار از باغات استان به عنوان «باغ شهر» استان کرمانشاه معروف است که دارای هوایی دلپذیر بهاری است.
کد خبر: ۹۵۰۰۲۲۰
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۹

به گزارش خبرگزای بسیج از کرمانشاه، غلام‌رضا شهبازی با اشاره به زیبایی و طیبعت سرسبز این شهرستان، اظهار کرد: صحنه یکی از شهرستان‌های شرقی استان کرمانشاه است که با آب و هوای دلپذیر و مطبوع چهار فصل همواره مورد توجه مهمانان و گردشگران سراسر ایران و هم‌استانی‌ها قرار دارد.

وی ادامه داد: شهرستان صحنه به واسطه داشتن ۸ هزار و ۵۰۰ هکتار از باغات استان به عنوان «باغ شهر» استان کرمانشاه معروف است که دارای باغات گیلاس، آلبالو، سیب و... و همچنین هوای دلپذیری است.

فرماندار صحنه با اشاره به وجود سراب‌ها و  رودخانه‌های این شهرستان، تصریح کرد: در تعطلات نوروزی تا به امروز حدود ۱۵ هزار نفر از صحنه و آثار باستانی و همچنین مناطق جذاب و دیدنی شهرستان بازدید داشته‌اند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها