حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در راستای بازدید نوروزی از پایگاه‌های امداد و نجات در جمع امدادگران پایگاه های امداد و نجات و پست های نوروزی شهرستان پاکدشت حاضر شد
کد خبر: ۹۵۰۰۲۶۰
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰

دکتر شاهین فتحی روز پنج شنبه در حاشیه بازدید نوروزی از پایگاه های امداد و نجات شهرستان پاکدشت در جمع خبرنگاران افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان امدادی خدمات رسان به مردم در خط مقدم امدادرسانی است که جا دارد از زحمات امدادگران ونجاتگران تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد:هرساله نیروهای جمعیت هلال احمر در پست های خود خدمات ارزشمندی را در تمام ایام سال بخصوص تعطیلات نوروز به مسافران و شهروندان ارائه می دهند که بسیار ارزشمند است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، در ادامه این نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن تبریک سال نو و آرزوی کامیابی این عزیزان همیشه در صحنه از زحمات شبانه روزی نجاتگران در پایگاه ها و اعضای جوانان حاضر در پست های راهنمای مسافرین نوروزی قدردانی کرد و
لازم به ذکر است رییس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت، در حاشیه این بازدید گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته به اطلاع مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان رساند.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها