خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اولین جشنواره رسانه‌ای سرزمین مقدس با محوریت مناطق عملیاتی دفاع مقدس در خوزستان برگزار و تا ۲۱ فروردین زمان برای ارسال آثار است.
کد خبر: ۹۵۰۰۳۶۱
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، مسئول بسیج رسانه خوزستان با اعلام این خبر گفت : فعالان رسانه های خوزستانی تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ فرصت دارند برای حضور در این جشنواره آثار خود را ارسال کنند.

 

برگزاری اولین جشنواره رسانه‌ای سرزمین مقدس در خوزستان

 

بهمئی افزود : اولین جشنواره رسانه‌ای سرزمین مقدس با هدف تجلیل از زحمات افراد رسانه‌ای که در به تصویر کشیدن اردو‌های راهیان نور فعال هستند برنامه ریزی شده، تا نسل‌های چهارم انقلاب اسلامی از نزدیک با فرهنگ و تفکر بسیجی و مفاهیم ارزشمند ایثار و شهادت آشنا شوند، و ازخودگذشتگی را به نسل جدید انقلاب انتقال دهند.

 

وی گفت : این جشنواره با محوریت مناطق عملیاتی دفاع مقدس ویژه اصحاب رسانه، مطبوعات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری درقالب‌های عکس، فیلم، گزارش، یاداشت، مصاحبه وبخش ویژه مکتب حاج قاسم سلیمانی در راهیان نور برگزار می‌شود.

 

علاقه مندان می‌توانند آثار خود را به شماره ۰۹۰۳۲۷۶۱۴۶۴ دبیرخانه جشنواره در ایتا ارسال کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین