حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مهدی اخ الصنایع، شهردار منطقه ۱۰ خبر داد که در ۵ ماه گذشته ۱۶ گام مردم محور از سوی شهرداری این منطقه با هدف افزایش مشارکت شهروندان در اداره شهر و ارتقا و بهبود کیفیت زندگی در سطح محلات ۱۰ گانه منطقه اجرایی شده است.
کد خبر: ۹۵۰۰۳۶۲
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۴

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰ ؛ مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه با اعلام این خبر ، ادامه داد: طی ۵ ماه گذشته ، برنامه ریزی جامعی در ۱۶ گام برای رسیدن به انتظارات شهروندان و گره گشایی مشکلات منطقهو  همچنین ارتقا کیفیت زندگی ترسیم شد و مسیر حرکت اجرایی این منطقه در راستای این ۱۶ محور بوده است .

اخ الصنایع به تشریح عناوین اقدامات  صورت گرفته پرداخت و گفت:تسهیل ساخت و ساز بافت فرسوده، میزبانی منطقه از پیكر شهید دفاع مقدس در یادمان نورالزهرا (س)، برگزاری دیدارهای منظم و مستمر مردمی برای رفع مطالبات و دغدغه‌های آنها، تشویق اهالی منطقه به مشاركت در امور شهری، امضای تفاهمنامه برای افزایش شمار پارکینگ‌های عمومی منطقه، حل گره‌های معطل مانده ترافیكی معابر، در دستور كار قرار دادن توسعه فضای سبز منطقه، تکمیل تعریض خیابان امام خمینی(ره) در تقاطع های خیابان خوش، خیابان رودکی  و... اهم اقدامات صورت گرفته در  پنج ماه اخیر است.

شهردار منطقه ۱۰ به توجه ویژه مدیریت ارشد شهرداری تهران به مناطق کم برخورد اشاره کرد و گفت:با نگاه ویژه دکتر زاکانی شهردار تهران به مناطق جنوبی پایتخت از جمله منطقه ۱۰ ، بودجه توسعه‌ای این منطقه در سال آتی جهش ۲ برابری داشته است که اجرای پروژه های جدید و گسترش فعالیت‌های اجرایی و عمرانی این منطقه را  به همراه خواهد داشت و فعالیت های منطقه ۱۰ در سال جدید ، بدون وقفه از همان ابتدای سال آغاز خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار