حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
 فرمانده قرارگاه نوروزی ابوذر با بیان اینکه پلیس پیشگیری با بسیج تمام امکانات، پیشگیری از سرقت و تامین نظم و امنیت عمومی را در اولویت ماموریت های خود قرار داده است از آمادگی کامل این پلیس و راه اندازی قرارگاه نوروزی ابوذر پلیس پیشگیری با 6 کمیته تخصصی و 2 قرارگاه فرعی در پلیس فرودگاه و راه آهن خبر داد
کد خبر: ۹۵۰۰۳۸۱
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار رضا بنی اسدی فر، اظهار داشت: قرارگاه نوروزی ابوذر به منظور سازماندهی کارکنان پلیس پیشگیری در سطح کشور با هدف تأمين نظم و امنيت، ايجاد فضاي امن و ارائه خدمات انتظامی به هموطنان و جلب رضايت مردم و پيشگيري از وقوع جرایم از 27 اسفند ماه کار خود را آغاز کرده است.

وی افزود: قرارگاه نوروزی ابوذر دارای 6 کمیته تخصصی و 2 قرارگاه فرعی در پلیس فرودگاه و راه آهن است که با فعالیت شبانه‌روزی تامین نظم و امنیت عمومی و پیشگیری از جرایم خصوصا سرقت را در اولویت ماموریت های خود قرار داده است.

این مقام ارشد انتظامی مهم ترين وظايف قرارگاه نوروزی ابوذر را هدايت ستادي، انجام هماهنگي با رده‌هاي درون و برون سازماني در اجراي طرح‌های نوروزی، دريافت و ارسال مستمر آمار و عملكرد و اقدامات، تحلیل وقایع و ثبت اخبار و رویدادهای مهم در مورد وقوع سرقت‌ها و جرایم، امداد خواهی، مشاوره، نظارت و بازرسی، تعامل با دبيرخانه قرارگاه‌ امام علي(ع) در سطح انتظامی کشور برشمرد و بیان کرد: این اقدامات به نحوی برنامه ریزی شده که امکان بهترین عملکرد از نظر فرماندهی و کنترل نیروها در عرصه عملیات را برای فرماندهان و مدیران فراهم می کند.

رئیس پلیس پیشگیری انتظامی کشور با تاکید به لزوم تعامل مستمر شهروندان و سازمان‌ها و نهادهای مسئول با پلیس خدمتگزار پیشگیری در امور مرتبط با تعطیلات نوروزی تصریح کرد: در این راستا قرارگاه ابوذر در بالاترین سطح آمادگی به صورت مداوم با سایر سازمان‌ها در تعامل است تا در نتیجه این هم‌افزایی خدمات مطلوب به مردم عزیزمان ارائه شود.

سردار بنی اسدی فر در خاتمه با بیان اینکه قرارگاه نوروزی ابوذر به منظور حفظ نظم و آرامش موجود در طول این ایام فعالیت خود را تشدید کرده است، اظهار داشت: امیدواریم مردم عزیز نیز پلیس را به عنوان خدمتگزار صادق خود در انجام وظایف محوله یاری کنند تا شاهد روزهایی شاد با بیشترین سطح امنیت برای همه ایرانیان باشیم.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار