حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرهنگ دوم پاسدار محمد کاملی فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان بشاگرد به همراه سرگردپاسدار حسن پیروی منش جانشین سپاه بشاگرد از گروه های جهادی مستقر در روستاهای محروم بشاگرد بازدیدکردند.
کد خبر: ۹۵۰۰۳۸۸
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۲

به گزارش خبر گزاری بسیج هرمزگان ،سرهنگ پاسدار محمد کاملی، ضمن بازدید از فعالیت جهادگران بیان کرد: گروه‌های جهادی بسیج با رویکرد تخصصی در عرصه‌های مختلف به مردم خدمات ارائه می‌دهند و منشأ خیرات و برکات فراوانی برای مردم و جامعه هستند.

محمد کاملی گفت: اردوهای جهادی نشاط کار و باور به توانایی‌های بومی برای رفع فقر را ترویج می‌دهند، دلگرمی به نظام و تقویت ریشه‌های عقیدتی مردم را مستحکم می‌کند،

کاملی در پایان خاطرنشان کرد: حضور گروههای جهادی فقر فرهنگی از چهره منطقه می زداید، باعث شناخت ظرفیت‌ها و استعدادهای مناطق محروم می‌شوند، فقر مادی از منطقه رفع می‌شود و فرهنگ حرکت به سمت عمران و آبادانی را درونی می‌کنند.

ارسال نظرات