حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ شهردار شاهرود با اشاره به اینکه امروزه نورپردازی تعریف‌کننده هویت و سیمای شبانه شهر است، گفت: در شاهرود با ۱۵ میلیارد تومان هزینه تنها در ۶۰ ماهه سال گذشته تحولی بزرگ در روشنایی شبانه رقم خورده است.
کد خبر: ۹۵۰۰۴۳۱
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰

شاهرود شهری روشن‌تر با ۱۵ میلیارد تومان هزینه تنها در ۶ماهبه گزارش خبرگزاری بسیج، محسن احمدی با بیان اینکه از اهمیت نورپردازی محیط شهری می‌توان به ایجاد امنیت و توسعه اقتصاد شبانه، دلپذیر کردن فضای شهر و تأثیر مثبت آن بر روان شهروندان اشاره کرد، افزود: نقش نور در امنیت، زیبایی و اقتصاد شهری از مقوله‌های غیرقابل‌انکار که شهرداری شاهرود در مدت ۶ ماهه دوم سال جاری بالغ بر ۳۰ نقطه شهری را نورپردازی کرده‌است.
او با تأکید بر این‌که ۴هزارو ۸۳ عدد پایه چراغ، ۴۹۵ عدد چراغ دفنی و بالغ بر ۱۲۰ مورد نورپردازی المان در مدت ۶ ماهه دوم سال روشن شده‌است که این امر در تحقق‌پذیری حیات شبانه از منظر مخاطبان مورد استقبال قرار گرفته، ابراز کرد: مدیریت شهری شاهرود با هدف ارتقای سر زندگی شبانه برای شهروندان شاهرودی، ارتقاء امنیت، زیبایی و اقتصاد سعی بر آن داشته شاهرود را با شاخصه‌های نور بیش‌از پیش برای گذران لحظه‌های زیبا در شب آماده نماید.
شهردار شاهرود در پایان با اعلام اینکه تمامی خدمات توسعه‌ای نوری، به‌صورت متوازن در تمامی نقاط مختلف شهر فقط و فقط برای خدمت مطلوب به شهروندان عزیز شاهرودی ارائه داده‌شده است، اظهار کرد: نورپردازی‌های خوب در انسان آسایش و امنیت به وجود می‌آورد و مانع از خستگی مفرط برای شهروندان می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار