حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرهنگ شجاعی نسب گفت: همه ساله کارکنان انتظامی در حوزه کلانتری ها، پاسگاه ها، پلیس راه و پلیس راهور در خدمت مردم عزیز به صورت مضاعف هستند و کار ویژه‌ای که امسال اتفاق افتاد و برنامه ریزی شد این بود که همکاران ما در مجموعه یگان ویژه یک استعداد قابل توجهی در قالب عملیات ظفر ۱۴۰۲ بکارگیری کنیم.
کد خبر: ۹۵۰۰۴۶۹
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۰

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سرهنگ حسن شجاعی نسب در حاشیه آغاز رزمایش ظفر ۱۴۰۲  در استان، ضمن تبریک سال نو و حلول ما مبارک رمضان گفت: شعار امسال با نوروزی متفاوت پلیس مقتدر و حرفه‌ای است که ما بایستی در صحنه عمل علاوه بر گفتار باید در عمل اقتدار خود را نشان بدهیم.

وی افزود: همه ساله کارکنان انتظامی در حوزه کلانتری ها، پاسگاه ها، پلیس راه و پلیس راهور در خدمت مردم عزیز به صورت مضاعف هستند و کار ویژه‌ای که امسال اتفاق افتاد و برنامه ریزی شد این بود که همکاران ما در مجموعه یگان ویژه یک استعداد قابل توجهی در قالب عملیات ظفر ۱۴۰۲ بکارگیری کنیم.

فرمانده انتظامی استان گفت: گشت‌های یگان ویژه به کمک گشت‌های انتظامی در محل‌ها و میادین محسوس‌تر خواهد بود تا بتوانند خدمت بیشتری به مردم ارائه بدهند.

وی تصریح کرد: در بحث تعطیلات نوروزی و مسافرت مردم و آنچه که شور نشاط را در بین مردم رخ می‌دهد نیازمند مدیریت مناسبی است که مردم بتوانند از این ایام به خوبی استفاده کنند و با کمترین مشکل روبرو شوند.

 شجاعی نسب بیان کرد: مأموریت‌های گشت یگان ویژه در این طرح شامل، مقابله با پیشگیری از سرقت و همچنین در نقاط شلوغ و دارای جمعیت حضور خواهند داشت و کار ویژه‌ای آن مبارزه با خرده فروشان و جمع آوری معتادان که باعث دغدغه مردم شده و مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه سوخت را در دستور کار خواهد داشت که انشالله یک فضای مناسبی را در ایام تعطیلات برای مردم عزیز فراهم کرده و بتوانیم خدمت گزار واقعی مردم باشیم.

وی از مردم خواست؛ با رعایت قوانین و مقررات و اصول ایمنی همکاری خوبی با پلیس داشته باشند که شاهد ناهنجاری و تصادفات نباشیم.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: بیشترین تلخی برای خانواده‌ها در بروز جرایم و تصادفات به وجود می‌آید و ما آرزو داریم که هیچ شهروند عزیزی در معرض این حوادث نباشد که انشاالله یک زندگی ایمن، سالم و بانشاطی را شاهد باشند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها