حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)گفت: 1400 گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، دامپزشکی، اشتغال‌زایی، آموزشی و محرومیت‌زدایی به مناطق مختلف استان اعزام شدند.
کد خبر: ۹۵۰۰۵۲۲
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج سردار فرجی در گفتگو با خبرنگار ما گفت:1400 گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، دامپزشکی، اشتغال‌زایی، آموزشی و محرومیت‌زدایی به مناطق مختلف استان اعزام شدند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) بیان کرد: برای حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردار استان برنامه‌ریزی شده و این گروه‌ها در ایام نوروز به این مناطق اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مناطق اعزام گروه‌های جهادی با توجه به نیاز و میزان محرومیت‌ها مشخص شده است، افزود: گروه‌های جهادی تخصصی با توجه به محرومیت‌ها به مناطق اعزام شده و تا پایان تعطیلات به مردم استان خدمت‌رسانی می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خاطرنشان کرد: طی سال جاری نیز گروه‌های جهادی علاوه بر ماموریت‌ها و اهداف تعیین شده هرکجا که نیاز به کمک‌رسانی باشد همواره یاریگر مردم استان خواهند بود و آمادگی خود را اعلام می‌دارند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین