حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون اردوی راهیان نور و گردشگری سپاه جواد الائمه (ع) استان خراسان شمالی گفت؛ بیش از ۳ هزار نفر از شهروندان این استان از دهم بهمن ماه ۱۴۰۱ تاکنون به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان خوزستان اعزام شدند.
کد خبر: ۹۵۰۰۶۴۳
|
۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، معاون اردوی راهیان نور و گردشگری سپاه جواد الائمه (ع) استان خراسان شمالی گفت؛ بیش از ۳ هزار نفر از شهروندان این استان از دهم بهمن ماه ۱۴۰۱ تاکنون به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان خوزستان اعزام شدند.

 

این تعداد از بسیجیان از اقشار مختلف از جمله دانشجویان ، دانش آموزان ، بسیجیان محلات و سایر اقشار در قالب ۱۸ کاروان با ۷۳ دستگاه اتوبوس از ۱۰ بهمن ماه سال گذشته تاکنون عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

لازم به ذکر است اردوی راهیان نور به صورت عمومی تا ۱۴ فروردین ادامه داشته و در طول سال نیز اردوی راهیان نور ویژه دانش آموزان برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار