حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: طرح معلمان نمونه امسال برای نخستین بار در چهار بخش مدرسه‌ای، منطقه‌ای، استانی و کشوری در حال برگزاری است.
کد خبر: ۹۵۰۰۷۸۰
|
۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛ عزیزالله آروین با اشاره به شیوه متفاوت برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم در سال جاری بیان کرد: امسال برای بزرگداشت مقام معلم طرحی به نام‌ معلمان نمونه راه اندازی شده است.

 

وی گفت: آغاز این طرح از نیمه اسفند ماه پارسال بوده که در مرحله مدرسه ای ۶ هزار و ۴۴۱ معلم شرکت کردند.

 

آروین افزود: در مرحله مدرسه ای از نظر سنجی دانش آموزان و اولیای آنها و عملکرد معلم در طول سال تحصیلی برای ارزیابی استفاده می شود.

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: چهار هزار و ۴۰۶ معلم بعد از این مرحله وارد بخش منطقه ای شده اند که تعدادی دیگری از این معلم ها بعد از ارزیابی وارد مرحله استان و کشوری می شوند، هنوز اطلاعات ارزیابی ۲ مرحله پایانی تعیین نشده است.

 

آروین افزود: یک‌هزار و ۴۸۰ ارزیابی کار ارزیابی معلم های شرکت کننده در این طرح را برعهده دارند.

 

وی با اشاره به هدف از اجرای این طرح اظهار داشت: این طرح با هدف شناسایی و معرفی و تجلیل از معلمان نمونه برگزار شده است.

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: از دیگر اهداف این طرح تقویت خودباوری، ایجاد انگیزه در معلمان، شناسایی و معرفی معلم‌نمونه به عنوان الگوی تقویت جایگاه اجتماعی آنان است.

 

وی گفت: تجلیل از معلمان نمونه معرفی شده در این طرح در بازه زمانی ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود.

 

۱۲ اردیبهشت ماه روز بزرگداشت مقام معلم نامگذاری شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار