حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک گفت: همزمان با ماه نرول قرآن 300بسته معیشتی تقدیم ایتام و نیازمندان شد.
کد خبر: ۹۵۰۰۷۹۲
|
۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک با تبریک حلول سال جدید و تفارون بهار طبیعت با بهار قرآن ماه مبارک رمضان افزود: در استمرار کمک های مومنانه 300بسته معیشتی ویژه ماه نزول قرآن مجید تقدیم ایتام و نیازمندان شد.

یوسف سلیمانی منفرد، با قدردانی از خیرین و خانه احسان اشکفتک ادامه داد: بسته های معیشتی شامل : 8 قلم کالا،برنج، روغن، رب گوجه،ماکارانی، قند، لوبیا، عدس و گز بود که بین نیازمندان منطقه غرب شهرکرد توزیع شد.

مسئول هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک به ارش ریالی هربسته معیشتی اشاره کرد و اظهار داشت: قیمت هر بسته 700هزار تومان می باشد که در این مرحله مبلغ کل 210میلیون تومان هزینه شده است

سلیمانی منفرد، گفت: بسته های معیشتی توسط 15اکیپ درب منازل ایتام و نیازمندان تقدیم شد.

وی به توریع آحیل ایام نوروز اشاره کرد و گفت: 50 بسته آجیل یک کیلو و نیم کیلویی نیز تهیه شد که در ایام تحویل سال به ارزش ریالی 10میلیون تومان در شب عید نوروز تقدیم ایتام و نیازمندان شد.

ارسال نظرات