حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان فرمانده سپاه رازوجرگلان با سربازان این رده دیدار کرد.
کد خبر: ۹۵۰۰۷۹۴
|
۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۵

به گزارش خبر گزاری بسیج، به مناسبت ایام نوروز و ماه مبارک رمضان فرمانده سپاه شهرستان  رازوجرگلان و حجت الاسلام محمدی تبار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان دیدار صمیمی وچهره به چهره باسربازان  برای رفع مشکلات وکاستی های احتمالی در اموراتشان برگزار نمودند.

حجت الاسلام محمدی تبار در این نشست صمیمی ضمن عرض تبریک سال جدید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه بندگی خدا، و تشکر از همه برادران وظیفه که در این روزها بادهان روزه مشغول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند خطاب به سربازان حاضر در جلسه بیان داشت: سربازان رکن اصلی انقلاب اسلامی هستند ، آنها از جمله پرچمداران مهم سر افرازی ایران و اسلام و همینطور پیشگامان نبرد حق علیه باطل در دروان دفاع مقدس بوده اند ، احترام و ارزش نهادن به آنها از جمله مهم ترین فعالیت های سپاه بوده است و ما نیز قدردان شماجوانان مومن وانقلابی هستیم وبابت تمام زحماتی که می کشید از یکایک شما تشکر می کنیم وآرزوی توفیق روز افزون شما را از خدای متعال در خواست می نمائیم.

سرهنگ پاسدار وحید قویدل نیز در ادامه افزود:سربازان سنگر بان اصلی حفظ انقلاب اسلامی هستند ، آنها در دوران پر فراز و نشیب شیوع بیماری منحوس کرونا در بسیاری از مراسمات با لباس بسیج اقدام به کمک رسانی و همیاری از محرومین در قالب رزمایشات مواسات و همدلی ایفای نقش نمودند.

در پایان جلسه برای پیگیری و حل مشکلات احتمالی سربازان سوالاتی در حضور فرماندهی و نمایندگی مطرح گردید و قول مساعد در جهت حل حداکثری مشکلات سربازان داده شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین