حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان خبر داد:
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان از حضور ۵۰۰ دانشجو در اردوی جهادی «عهد خدمت نوروز» خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۰۷۹۵
|
۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، سید هادی طباطبایی در خصوص برگزاری اردو‌های جهادی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمان در ایام تعطیلات نوروز گفت: همه ساله در آستانه عید نوروز اردوی جهادی تحت عنوان «عهد خدمت نوروز» از اواخر اسفند ماه برگزار می‌شد که امسال با توجه به ماه مبارک رمضان این اردو از ابتدای اسفند ماه آغاز و تا پانزدوهم فروردین ماه ادامه دارد.
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان ادامه داد: امسال ۳۰ گروه جهادی با تعداد ۵۰۰ دانشجو در چهار عرصه عمرانی، آموزشی، فرهنگی و بهداشتی به مردم مناطق مد نظر خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی افزود: برخی از گروه‌های جهادی به مناطق شرق استان شهرستان‌های نرماشیر، ریگان و بم، برخی دیگر به مناطق جنوب استان کهنوج، رودبار جنوب، زهکلوت، اسلام آباد و تعداد دیگری از گروه‌ها به مناطق شمال استان و در شهرستان‌های زرند، رفسنجان، سیرجان مشغول به فعالیت هستند.
طباطبایی با تأکید بر این که مسئله اصلی در اردو‌های جهادی، ساختن خود جوانان است، خاطرنشان کرد: عده زیادی از دانشجویان بلافاصله بعد از اتمام سفر اردوی راهیان نور، به اردوی جهادی آمده‌اند که این مهم نشان از روحیه خستگی‌ناپذیر آن‌ها دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار