حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ویژه نوروز، 24 سارق حرفه‌ای در مناطق مختلف پاکدشت دستگیر شدند
کد خبر: ۹۵۰۰۸۹۷
|
۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج،از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ نجم‌الدین مرادی روز سه‌شنبه با اعلام این خبر افزود: طرح نوروزی ارتقاء امنیت اجتماعی در هفته نخست نوروز امسال با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در مناطق مختلف شهرستان پاکدشت برگزار شد و دستاوردهای خوبی در ارتقاء سطح امنیت شهرستان و شهروندان حاصل گردید.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، 50 فقره انواع سرقت در مناطق مختلف پاکدشت کشف و با دستگیری 24 سارق حرفه‌ای، یک فبضه سلاح شکاری و یک قبضه سلاح جنگی غیرمجاز در این شهرستان کشف شد.

مرادی تصریح کرد: علاوه بر این، با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 72 کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز در پاکدشت کشف گردید.

فرماندهی انتظامی شهرستان پاکدشت تأکید کرد: پليس با تمام توان و به صورت شبانه روزي در تعطيلات نوروزي به شهروندان خدمات رساني کرده و در اين راه از هيچ کوششي دريغ نمی‌کند.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار