حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
جوینده، در اولین جلسه همفکری ساخت صحن امام محمد باقر (علیه السلام) گفت: مردم خراسان جنوبی در سالی که گذشت، ۱۰ میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.
کد خبر: ۹۵۰۱۰۴۴
|
۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی،  جوینده رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در اولین جلسه همفکری ساخت صحن امام محمد باقر (علیه السلام) در کاظمین با هدف تامین منابع مالی این پروژه با قدردانی از همراهی مردم و خیران گفت: مردم خراسان جنوبی تمام قد در میدان بودند و در سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای ساخت پروژه‌های مختلف اعتاب مقدسه کمک کردند.

جوینده افزود: پروژه صحن امام محمد باقر علیه السلام در کاظمین، با همکاری ۵ استان دیگر در حال پیگیری است و این پروژه برای ساخت ۳۵۰ میلیارد تومان نیاز دارد که سهم خراسان جنوبی ۱۴ میلیارد تومان است و قرار است که در مدت سه سال تامین شود.

وی گفت: ستاد بازسازی عتبات در تمامی شهرستان‌ها برای دریافت کمک‌های مردمی مستقر است و مردم می‌توانند با مراجعه به این ستاد‌ها کمک کنند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان از تشکیل مجمع خیرین حرم ساز نیز در سال پیش رو خبر داد و گفت: به زودی جلسات همفکری و برنامه ریزی با فرمانداران، فرماندهان پایگاه‌های بسیج و ائمه جمعه در این خصوص برگزار خواهد شد تا زمینه جذب حداکثری خیران نیز فراهم شود.

 

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار