خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار خوزستان گفت:مدیران دانش و اطلاعات خود رو مرتبا بروز کنند و از ظرفیت افراد باتجربه در کنار خود بهره ببرند.
کد خبر: ۹۵۰۱۲۳۱
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، نشست شورای مدیران و معاونین امروز پنج‌شنبه ۱۰ فروردین‌ماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

 

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست خطاب به مدیران اظهار داشت: دانش و اطلاعات خود رو مرتبا به‌روز کنید و از ظرفیت افراد باتجربه در کنار خود بهره ببرید.

 

حسینی محراب با اشاره به چالش‌های کاری پیش روی مدیران بیان داشت: وجود چالش موجب رشد مدیران می‌شود و مسئولان نباید از مواجهه با چالش‌ها بترسند.

 

وی با بیان اینکه مدیران باید لغت “ما نمی‌توانیم” را از حیطه کاری خود حذف کنند؛ افزود: مدیران هر بخش از تجربه سفر رئیس جمهور به استان‌های دیگر استفاده کنند و دستاوردهای سفر اول رئیس جمهور را به اطلاع مردم برسانند.

 

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت اولویت‌بندی پروژه‌های هر دستگاه‌ براساس نیاز استان ادامه داد: مدیران به صورت مستقیم بر پروژه‌ها نظارت کنند.

 

گفتنی است در این جلسه معاون عمرانی، اقتصادی، امنیتی، سیاسی و توسعه و پشتیبانی شرحی از برنامه‌های خود را در خصوص سفر آینده رئیس جمهور به استان بیان داشتند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین