خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
غرفه عرضه محصولات صنایع‌دستی و اطلاعات گردشگری در فرودگاه بین‌المللی سپهبد شهید سلیمانی اهواز راه اندازی شد .
کد خبر: ۹۵۰۱۲۴۴
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز گفت: همزمان با ایام نوروز به منظور رفاه حال گردشگران و ایجاد فرصت عرضه محصولات متنوع صنایع‌دستی، با همراهی و مشارکت برخی از تشکل‌های مردم‌نهاد، فعالان گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، انجمن سفیران گردشگری خوزستان و شرکت خدمات مسافرتی توحیدپرواز پاسارگاد، غرفه صنایع‌دستی و گردشگری در فرودگاه بین‌المللی اهواز دایر شده است.راه اندازی غرفه محصولات صنایع دستی در فرودگاه بین المللی اهواز

 تبار قریب افزود: یکی دیگر از دلایل راه‌اندازی این غرفه جدای از موضوع عرضه محصولات صنایع‌دستی، ایجاد فرصت اقتصادی و رفاه حال گردشگران با دریافت اطلاعات دقیق در ایستگاه گردشگری است.

 

وی ادامه داد: راه اندازی این غرفه، با هدف معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری اهواز و دسترسی سریع مسافران به نقشه‌ها، بروشور‌ها و اطلاعات گردشگری مورد نیاز نیز انجام شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار