حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: رمضان در دفاع مقدس صحنه‌هایی بی‌بدیلی خلق می‌کرد.
کد خبر: ۹۵۰۱۲۵۰
|
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۴

سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در گفت‌وگو با ارومیه، اظهار کرد: از دانشگاه جبهه و دفاع مقدس  مردان وارسته فارغ التحصيل شدند؛ شهدا و ايثارگران  و آزادگان دوران دفاع مقدس بهترين گواه بر اين ادعاست.

وی ادامه داد: در دوران جنگ تحميلي، رزمندگاني كه از نقاط مختلف كشور به جبهه مي آمدند حكم مسافر را داشتند و كمتر مي توانستند در يك مكان ثابت باشند با اين وجود افرادي كه مي توانستند قصد 10 روز مي كردند و در خط مقدم جبهه يا پادگان و ... مستقر شده و روزه دار مي شدند.

عیوضلو خاظرنشان کرد: دفاع مقدس، حال و هوا و رنگ و بوي ديگر داشت؛ سفره هاي افطاری و سحری نيز در جبهه ها، سفره های ساده و صميمی بود.

وي تصريح كرد: رزمندگان اسلام در طول روز نيز علاوه بر روزه داری در هواي گرم خوزستان و سرمای سوزناک مناطق عملیاتی آذربایجان غربی و کردستان، با دشمن نبرد می‌کردند.

عیوضلو گفت: رزمندگان لحظه‌ای از انجام تكاليف و فرائض ديني غافل نمی شدند؛ به صورت فردی يا جمعي قرآن قرائت كرده و مراسم احياء و شب زنده داری و نمازهای مستحبي يا قضا به جا مي آوردند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار