حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
زنجان _معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بعدازظهر روز جمعه ٢ فقره تصادف در جاده های استان ١١ مصدوم و ٢فوتی در صحنه حادثه بر جا گذاشت.
کد خبر: ۹۵۰۱۴۳۷
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴

٢تصادف در جاده های زنجان ١٣ فوتی و مصدوم برجا گذاشت

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ غفور آقاجانلو افزود: ساعت ۱۷:۴۶ دقیقه عصر روز گذشته گزارش یک فقره تصادف در جاده زنجان – ماهنشان به ندای امداد هلال احمر استان اعلام شد.


وی یادآوری کرد: بلافاصله ۲ تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات تیرپارک در آزادراه زنجان – تبریز برای امدادرسانی اعزام شدند.


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این سانحه رانندگی خودروی پژو ۲۰۶ با پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۳۵ جاده زنجان به ماهنشان شاخ به شاخ برخورد کرده و ۲ سرنشین از این خودرو‌ها در دم جان باخته و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم شده اند.


آقاجانلو اظهارداشت: در این عملیات پنج نفر از نجاتگران با بیش از ۲ ساعت اقدام به رها سازی فوتی و مصدومان کرده و یک نفر از فوتی‌ها نیز بر اثر آتش گرفتن خودرو سوخته بود.


وی به تصادف زنجیره‌ای دیگری در کیلومتر ۹۰ آزادراه زنجان – قزوین اشاره کرد و ادامه داد: در این سانحه رانندگی نیز یک ستگاه خودروی پژو پارس، رنو و پراید باهم برخورد کرده و ۹ مصدوم برجا گذاشت.


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: برای امدادرسانی به این سانحه رانندگی نیز ۲ تیم عملیاتی پنج نفره از پایگاه امداد و نجات غزال اعزام شدند.


آقاجانلو خاطرنشان کرد: ۲ نفر از مصدومان این سانحه توسط هلال احمر به بیمارستان منتقل و مابقی نیز توسط اورژانس انجام شد.


وی، از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند.

ارسال نظرات