حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کد خبر: ۹۵۰۱۴۶۷
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی جزء مهمترین ،پر برکت ترین و تعیین کننده ترین روزهای تاریخ ماست (مقام معظم رهبری)
با تدبیر حضرت امام (ره) در کمتر از دو ماه پس از پیروزی انقلاب در ۱۲ ماه فروردین ۱۳۵۸مردم ایران با ۹۸٫۲درصد رای آری به استقرار نظام جمهوری اسلامی در ایران تاکید کردند.


امیدوارم با تلاش هرچه بیشتر مسئولان و مشارکت مردم فهیم استان و تحت رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف این نظام مردم سالار دینی قدم برداریم.


به این ترتیب بنیان حکومت بر پایۀ دو اصل اساسی جمهوریت (مراجعه به آرای عمومی مردم بر اساس نظام انتخابات و رأی گیری) و اسلامیت (مراجعه به نصح صریح قرآن ، احادیث، روایات، سنت و سیره معصومین) شکل گرفت.


فرا رسیدن دوازدهم فروردین سالروز تاریخی تأسیس نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) که با پایداری و مقاومت ملت ایران استقرار یافت به مردم شریف و انقلابی استان گیلان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک می گویم.

پایان پیام/

 

ارسال نظرات