خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر خبر داد در ایام الله ماه پرخیر و برکت رمضان برنامه های متنوعی در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج حوزه های مقاومت بسیج ناحیه خرمشهر در حال برگزاری است .
کد خبر: ۹۵۰۱۵۳۴
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خرمشهر؛ سرگرد حریزادی جانشین فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر در همین زمینه ابراز داشت؛ بسیجیان پایگاه‌های مقاومت شهرستان خرمشهر؛ در این ایام پرخیر و برکت در پایگاهها و مساجد و محلات و منازل مسکونی اقدام به غبار روبی مساجد، برگزاری کلاسهای آموزش احکام، جزء خوانی قرآن کریم، برگزاری حلقات صالحین ویژه ماه مبارک، مشارکت در کارهای خیر عام المنفعه از قبیل کارهای جهادی و ترمیم و مرمت منازل نیازمندان و همچنین افطار و اطعام نیازمندان می نمایند. 

 

وی افزود؛ از دیگر اقدامات حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر در سطح شهرستان برقرای امنیت کاروان های زائران راهیان نور و خدمات دهی به آنان در روزهای آغازین سال جدید بود که بحمدالله در طول حضور آن عزیزان هیچگونه مشکلی بوجود نیامد. 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار