خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همزمان با ماه مبارک رمضان و به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت سیدالشهدا علیه السلام با خانواده 10 بسیجی از بسیجیان این حوزه دیدار شد.
کد خبر: ۹۵۰۱۵۵۵
|
۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در ناحیه حمیدیه؛ ستواندوم پاسدار حسن عبیات فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت سیدالشهداء«ع» گفت: همزمان با ماه رمضان و سال نو  با خانواده بسیجیان حوزه دیدار شد.

 

این فرمانده افزود: این دیدارها با هدف تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان فرصتی برای دیدار صمیمانه و برادرانه با بسیجیان و قدردانی از زحمات آنان انجام شد.

 

حسن عبیات ادامه داد: این دیدارها به همراه اعضای شورای حوزه از خانواده های عزیزان بسیجی دیدار و زحمات چندین ساله آنها در اجرای برنامه های بسیج قدردانی شد

 

وی در پایان افزود: طی این یک ساله در برنامه های مختلف در سطح حوزه زحمات قابل تقدیری متحمل شدند و در برنامه های محوله خوش درخشیدند قدردانی شد و مشابه این اقدام برای سایر بسیجیان پایگاه‌های مقاومت نیز انجام خواهد شد تا عزیزان بسیجی ما بدانند قدر دان زحمات و تلاش‌های شبانه روزی و مخلصانه آنها هستیم. 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین