خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دبیر ستاد اسکان نوروزی خوزستان از دایر بودن مدارس استان برای حضور دانش آموزان و فعالیت‌های آموزشی از ۱۴ فروردین ماه خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۱۵۶۱
|
۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، مسعود حمیدی نژاد به تصمیم ستاد اسکان نوروزی خوزستان برای از سرگیری فعالیت‌های آموزشی مدارس استان و حضور دانش آموزان از روز دوشنبه ۱۴ فروردین ماه اشاره کرد و گفت: در صورت نیاز فضای برخی مدارس شهرستان‌های خروجی از استان برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده اند، اما مدارس در این مناطق تعطیل نمی‌شوند.دایر بودن مدارس خوزستان از ۱۴ فروردین ماه

 

وی با بیان اینکه تاکنون تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس اسکان مهمانان نوروزی گرفته نشده و دانش آموزان روز ۱۴ فروردین ماه باید در مدرسه حضور داشته باشند، افزود: درصورت تغییر تصمیم ها، ستاد اسکان از طریق رسانه‌های معتبر و رسمی استان اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

به گفته حمیدی نژاد؛ ۵ هزار کلاس درس در استان خوزستان با درجه کیفی مختلف ویژه تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ برای اسکان مسافر تعیین شده بود و در اختیار مهمانان نوروزی قرار گرفتند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین