حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رییس سازمان دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: ترویج فرهنگ و معارف و گسترش جامعه قرآنی نیازمند احساس مسوولیت عمومی و مشارکت همه بخش ها و فعالان فرهنگی و اجتماعی در این زمینه است.
کد خبر: ۹۵۰۱۵۶۶
|
۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۱

 به گزارش خبرگزاری بسیج  خرسان رضوی از گناباد، حجت الاسلام علی تقی‌زاده در حاشیه بازدید از دوره ها و فعالیت های قرآنی شهرستان گناباد با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر گسترش جامعه قرآنی اظهارکرد: باید آموزه های قرآن کریم در همه بخش ها ترویج و گسترش یابد.

وی با تاکید براینکه ترویج فرهنگ و معارف و گسترش جامعه قرآنی نیازمند احساس مسوولیت عمومی و مشارکت همه بخش ها و فعالان فرهنگی و اجتماعی در این زمینه است، ادامه داد: ایجاد و گسترش فرهنگ و معارف قرآنی از نیازهای مهم و زیربنایی جامعه اسلامی به شمار می رود.

رییس سازمان دارالقرآن کریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: باید از ظرفیت این اقدامات فرهنگی و قرآنی برای کاهش عقب افتادگی ها در حوزه تدبر قرآنی استفاده کرد.

وی تاکید کرد: باید فرهنگ و آموزه های قرآنی در زندگی آحاد جامعه و از جمله افرادی که در دوره ها و فعالیت های قرآنی حضور می یابند، عینیت یابد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار