حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه الغدیر یزد از برگزاری دومین مرحله رزمایش نهضت کمک مومنامه در سال جدید در سطح استان با تهیه و توزیع بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۱۹۵۵
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، سردار حسین زارع کمالی  امروز در حاشیه برگزاری رزمایش نهضت مومنانه به مناسبت ماه مبارک رمضان گفت: دومین مرحله رزمایش کمک مومنامه در سال «مهار تورم رشد تولید» در سطح استان به یاد ۴ هزار شهید استان با تهیه و توزیع بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در حال اجراست.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: این بسته‌ها توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود و علاوه بر آن، با کمک خیرین محدوده پایگاه‌های بسیج بسته‌هایی تهیه و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها حاوی اقلام مختلف غذایی از جمله حبوبات و پروتئین است، گفت: ارزش تقریبی هر بسته معیشتی تهیه شده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و مجموع کل بسته‌های تهیه شده از ۲۸ اسفندماه تاکنون بالغ بر ۴۰ هزار بسته بوده است.

زارع کمالی یکی از رسالت‌های سپاه پاسداران را محرومیت‌زدایی در جامعه عنوان کرد و یادآور شد: ساخت خانه برای محرومان توسط بیش از ۴ هزار جهادگر بسیجی، ارائه‌های کمک‌های تخصصی توسط گروه‌های تخصصی و انجام بیش از ۱۰۰ هزار ویزیت رایگان دندان توسط متخصصان دندانپزشکی و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی را از جمله اقدامات سپاه الغدیر در راستای محرومیت زدایی در سال جدید نام برد.

ارسال نظرات