حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه فومن از توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی همزمان با ماه مبارک رمضان به ارزش ۱۵ میلیارد ریال بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۲۰۳۸
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سرهنگ محسن جعفری عصر سه شنبه در حاشیه تقسیم و توزیع بسته حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان همزمان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: توزیع بسته حمایتی یکی از رویکردهای دولت در راستای حمایت از خانواده‌های نیازمند اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه فومن با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال ۱۵۰۰ سبد حمایتی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال بین نیازمندان شهرستان توزیع می‌شود، افزود: اقلام سبد غذایی امسال شامل برنج، مرغ، خرما، روغن، رب، حبوبات، ماکارونی و سایر اقلام پر مصرف این ماه بوده است.

وی تصریح کرد: تلاش شده است که این کمک‌های معیشتی علاوه بر کمک به خانواده نیازمندان، مقداری از سختی‌های آن‌ها را در ایام ماه مبارک رمضان نیز کاهش دهد و در همین راستا این اقدام تقریباً همزمان با این ماه مبارک در شهرستان همزمان با سراسر استان اجرایی می‌شود.

سرهنگ جعفری با اشاره به جزئیات بسته حمایتی ماه رمضان گفت: این سبدهای غذایی توسط فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت شهرستان در میان خانواده‌های نیازمند در سطح روستاها توزیع می‌شود.

پایان پیام/

ارسال نظرات