حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در شب ولادت کریم اهل بیت،دختران روزه اولی و بیماران ام اس با پذیرایی غذای گرم میهمان سفره رضوی و کرم حسنی شدند.
کد خبر: ۹۵۰۲۱۷۱
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵

 حسین علی درویش زاده، مسئول گروه جهادی و خادمیاری شمس الشموس(ع) زاهدان در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان گفت: همزمان با ولادت باسعادت کریم اهل بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع) جهادگران و خادمیاران رضوی با تهیه، طبخ و توزیع ۴۰۰ پرس زرشک پلو با مرغ، دختران روزه اولی و بیماران ام اسی را با پذیرایی غذای گرم میهمان سفره رضوی و کرم حسنی نمودند.

وی با اشاره به این که جشن روزه اولی ها با همت خانه عترت وقرآن مبشران در مسجد فاطمه الزهرا(س) زاهدان و هنرآفرینی استاد درافشان از مشهد مقدس صورت گرفته افزود: اطعام و افطاری این عزیزان و بیماران ام اسی هم با مشارکت جهادگران و خادمیاران صورت گرفته که با طبخ غذای گرم و توزیع آنها در بین این بزرگواران به این وظیفه عمومی خود عمل نمودند.

درویش زاده گفت: توزیع ۲۵ بسته غذای، تهیه شیر خشک، پوشک، لوازم خانگی، تخت خواب ۲ و ۱ نفره، تشک خوشخواب ویژه بیمار، فرش ۱۲ متری بین خانواده های نیازمند تخت پوشش را نیز از دیگر فعالیت های عمومی و مردمی جهادگران و خادمیاران رضوی این گروه جهادی بحساب می آید که طی اسفند ۴۰۱ و فروردین ماه ۱۴۰۲ صورت پذیرفته است.

وی در پایان به مشارکت این گروه جهادی در ایام پایانی سال گذشته و تعطیلات نوروزی در برپایی اردوی جهادی در مناطق محروم روستایی شهرستان هامون، با برگزاری نذر شفاء ویزیت رایگان و دارو، جشن خانوادگی، یادواره شهدای روستایی و راهپیمایی خانوادگی همراه با توزیع پوشاک،کفش در روستاهای حاشیه کوه خواجه شهرستان هامون اشاره داشت و گفت: این اردوی جهادی با مشارکت گروه جهادی شهید طهرانی مقدم و به همت خیرین، جهادگران و خادمیاران زاهدانی صورت گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات