حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: نوآوری و تشخیص به هنگام اثربخشی بانوان در اجتماع در قالب برگزاری جشنواره تخصصی رسانه‌ای «حریم رسالت» مصداق بارز جهاد تبیین عملی است.
کد خبر: ۹۵۰۲۴۴۱
|
۱۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، محمدباقر باقرزاده ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان اظهار کرد: امروز مهم‌ترین شیوه توطئه دشمن به راه انداختن جنگ شناختی است تا با مورد هدف قرار دادن قوه شناخت عموم مردم و نخبگان جامعه هنجارها، ارزش‌ها، باورها و نگرش‌های منحصر به فرد هویتی ایران اسلامی را از طریق مدیریت ادراک و برداشت‌های ذهنی دچار تغییر کند.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در خنثی سازی توطئه‌های شوم دشمن گفت: اصحاب رسانه در عصر جهاد تبیین با پیروی از فرمان رهبر معظم انقلاب به مقابله با دروغ‌ها و تحریف‌های رسانه‌ای پرداختند و با تکیه بر رسالت خبری و آگاه سازی و بیان حقیقت در خط مقدم جنگ رسانه بودند.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر گیلان به همت سازمان بسیج رسانه استان گیلان، افزود: جشنواره ابوذر فرصتی برای بروز هرچه بیشتر اصحاب رسانه، جوانان فرهیخته مبتکر و نوآور و خلاق در عرصه تولید محصولات رسانه‌ای با محتوای مؤثر بوده و خواهد بود.

باقرزاده تصریح کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه همواره برای رفع مشکلات و رفع مطالبات مردم قلم بر دست گرفته و با هدف حل مشکلات استان به مطالبه گری همراه با راهکار می‌پردازند.

وی با ابراز خرسندی از معرفی گیلان به عنوان قطب رسانه‌ای بانوان کشور گفت: نوآوری و تشخیص به هنگام اثربخشی بانوان در اجتماع با برگزاری جشنواره تخصصی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت توسط سازمان بسیج رسانه استان گیلان، مصداق بارز جهاد تبیین عملی است.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به اعطای دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت به بسیج رسانه گیلان افزود: برگزاری این جشنواره تخصصی در گیلان نشان از ظرفیت بالا و اثرگذار بانوان رسانه‌ای استان در کشور است که باید قدردان این دستاورد بزرگ رسانه‌ای برای گیلان بود.

گیلان میزبان بانوان رسانه‌ای ایران و جهان اسلام

«سرهنگ مهدی پارسا» رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان نیز در ادامه این دیدار با اشاره به رونمایی از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در اختتامیه هشتمین جشنواره ابوذر کشور در تالار ایوان شمس تهران تصریح کرد: رونمایی از دومین پوستر جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت با حضور وزیر ارشاد، سخنگوی دولت، سخنگوی سپاه، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور و همچنین نخبگان رسانه‌ای کشور صورت گرفت.

پارسا با بیان اینکه جشنواره حریم رسالت برای دومین سال متوالی به میزبانی سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار می‌شود گفت: دبیرخانه جشنواره حریم رسالت آثار بانوان رسانه‌ای ایران و جهان اسلام را دریافت و داوری خواهد کرد.

پایان پیام/

ارسال نظرات