حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در ایام پر خیر و برکت میلاد امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام ایتام، آیین توزیع 77 دستگاه یخچال در قالب طرح شهید رجایی توسط بسیج ادارات و کارمندان استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۰۲۸۶۸
|
۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳

در ایام پر خیر و برکت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام ایتام، آیین توزیع 77 یخچال در قالب طرح شهید رجایی توسط بسیج ادارات و کارمندان استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.
در این مراسم که صبح پنجشنبه 17 فروردین ماه در یاسوج برگزار شد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل کمیته امداد استان، جمعی از مسئولین استان و تعدادی از مددجویان کمیته امداد حضور داشتند.
گفتنی است ارزش ریالی این تعداد دستگاه یخچال بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان بوده که از این میزان نیمی با همت بسیج ادارات و کارمندان و پایگاه‌های بسیج ادارات استان و نیم دیگر با مشارکت کمیته امداد تامین گردید.

ارسال نظرات