حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
چند تن از عوامل اصلی التهاب‌آفرین در بازار ارز با دستور مقام قضایی و توسط پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه یزد دستگیر شدند.
کد خبر: ۹۵۰۲۸۹۹
|
۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، چند تن از عوامل اصلی التهاب‌آفرین در بازار ارز که نقش موثری در تعیین نرخ موسم به دلار تلگرامی داشتند، با دستور مقام قضایی و توسط پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه یزد دستگیر شدند.

مرکز اصلی اداره و سیاستگذاری این کانال‌های تلگرامی به دست عناصری در یکی از کشور‌های معاند بوده و تاثیرگذاری مستقیمی در افزایش نرخ گذاری کاذب دلار در هفته‌های گذشته داشته‌اند.

برخورد جدی با «عوامل مخرب بازار ارز که کانال‌های تلگرامی مذکور نیز جزئی از آن محسوب می‌شوند»، در دستور کار دستگاه‌های نظارتی قرار گرفته است.

شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده یا اطلاع از موارد مشابه با شماره ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه تماس حاصل نموده و گزارش‌های خود را جهت پیگیری ارسال نمایند.

ارسال نظرات