حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
سازمان بسیج ورزشکاران طی بیانیه ای حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به فینال جام حذفی فوتبال فلسطین را محکوم کرد
کد خبر: ۹۵۰۳۰۴۹
|
۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳

به گزارش بسیج ورزشکاران،

صهیونیست‌های غاصب بار دیگر خوی وحشیانه و ددمنشانه خود را بروز داده و با حمله به یک بازی فوتبال، باعث مجروح شدن ده‌ها فلسطینی از جمله چند کودک شدند.

البته این اتفاق، تعجب برانگیز نیست چرا که پیش از این نیز بارها و بارها مشاهده کرده‌ایم این رژیم غاصب حتی به زنان و کودکان نیز رحم نمی‌کند و به آسانی خون آنان را به زمین می‌ریزد؛ اما این بار حمله آنان به یک مسابقه فوتبال یک مسئله را باز هم به اثبات رساند.

متاسفانه در این اتفاق تلخ مجامع بین‌المللی از فیفا تا کمیته بین‌المللی المپیک هیچگونه واکنشی نشان ندادند، اما فقط کافیست یک ورزشکار حاضر نباشد مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر شود یا همین اتفاقی که در روزهای گذشته رخ داد و اندونزی حاضر به راه دادن صهیونیست‌ها به کشورش نشد، آن زمان است که فریاد این سازمان‌های بین‌المللی بلند خواهد شد و حتی حاضرند میزبانی را از کشورهای معترض بگیرند و ورزشکاران آزاده را تحریم کنند.

اگر کفه ترازو مساوی بود و نهادهای بین‌المللی تحت تاثیر صهیونیست‌ها نبودند، اکنون باید فیفا همانطور که میزبانی جام جهانی جوانان را از کشور اندونزی گرفت، حالا هم رژیم صهیونیستی را از حضور در جام‌جهانی یا مسابقات دیگر محروم کند، اما همه می‌دانند که ماجرا از چه قرار است.

سازمان بسیج ورزشکاران حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به زمین فوتبال که برای ما ایرانیان یادآور حمله رژیم صدام به زمین فوتبال چوار که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی دیگر از هموطنان عزیزمان شد، را محکوم می‌کند و با نزدیک شدن به روز جهانی قدس اعلام می‌دارد ورزشکاران پهلوان ایران تا نابودی کامل ظلم و ستم و پاک شدن رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار، به مبارزات خود در عرصه ورزشی و به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

ارسال نظرات