حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
امام جمعه بهاباد با بیان اینکه بسیج و سپاه دو بازوی توانمند اسلام و ولایت فقیه هستند گفت: حضور این دوعنصر هرجا که انقلاب دچار مشکل و با آفت‌ها روبرو شده، موثر بوده است.
کد خبر: ۹۵۰۳۱۱۸
|
۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بهاباد، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی صبح روز یک شنبه در دیدار با سردار زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر یزد که در دفتر امام جمعه بهاباد انجام شد در سخنانی با تسلیت ایام لیالی قدر وضربت خوردن حضرت علی علیه السلام با اشاره به رشادت‌های اعضای سپاه پاسداران از این نهاد به عنوان دو بازوی قدرتمند اسلام و ولایت فقیه یاد کرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ثابت کرد که صیانت بخش امنیّت، اقتدار و استقلال کشور و حافظ موازین انقلاب و مدافع اسلامیت نظام است.
امام جمعه بهاباد بیان داشت: سپاه و بسیج علاوه بر اینکه جلودار و پرچمدار نظام ولایی و حافظ و مدافع ارزش‌ها و دستاورد‌های انقلاب است، در بخش عمران و آبادانی هم تلاش مضاعفی داشته و دارد.
وی با اشاره به اینکه شهرستان بهاباد در دوران دفاع مقدس شهدائی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است افزود: شهرستان بهاباد در دوران دفلاع مقدس و جنگ هشت ساله ۱۵۶ شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است که خدمت به مردم ولایت مدار وانقلابی این منطقه که درتمام عرصه‌ها سر آمد هستند باید با جدی دنبال شود.
امام جمعه بهاباد با تاکید براینکه سپاه و بسیج، ستون و عمود خیمه انقلاب و خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب هستند و به همین دلیل مورد هجمه‌های فراوان آن‌ها قرار دارند افزود:دشمنان برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب بسیار برنامه ریزی و هزینه کرده، اما سپاه و بسیج نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کردند و اجازه ندادند به اهداف شوم خود برسند.ارسال نظرات