حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
عاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل از بازگشت کرونا به استان خبر داد و گفت: هم اکنون ۳ شهرستان گرمی، خلخال و اصلاندوز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.
کد خبر: ۹۵۰۳۳۲۲
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱

سه شهرستان اردبیل در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند

محمد جعفرزاده  امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل در گفتگو با خبرگزاری بسیج از اردبیل عاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل از بازگشت کرونا  به استان خبر داد و گفت: هم اکنون ۳ شهرستان گرمی، خلخال و اصلاندوز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه لازم است به صورت جدی دستور العمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اماکن تجمعی و سیستم حمل و نقل عمومی رعایت شود، گفت: بر اساس آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان‌های اردبیل، نمین، پارس آباد، مشگین‌شهر، سرعین، کوثر، بیله سوار و نیر در وضعیت آبی قرار دارند.

ارسال نظرات