حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: هم اکنون بیش از ۱۰۰ کانون منتخب مساجد استان برای تشکیل پایگاه قرآنی اعلام آمادگی کرده‌اند.
کد خبر: ۹۵۰۳۵۴۸
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰

آمادگی ۱۰۰ کانون‌ مساجد اردبیل برای تشکیل پایگاه قرآنی

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، مصطفی آمون ظهر امروز در دیدار با کارکنان کانون فرهنگی مساجد اردبیل اظهار داشت: همزمان با مطرح شدن فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تبدیل مساجد به پایگاه‌های قرآنی، فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از این طرح استقبال و زمینه اجرای این طرح در مساجد را فراهم کردند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: هم اکنون بیش از 100 باب از کانون‌های منتخب با شعار«هر کانون یک پایگاه قرآنی» برای تشکیل پایگاه‌های قرآنی اعلام آمادگی کرده‌اند.

این مقام مسئول افزود: برگزاری کلاس‌های مختلف قرآنی برای آموزش به نوجوانان و جوانان، تدبر در مفاهیم و معانی قرآن کریم و برگزاری محافل و مجالس انس با قرآن کریم از مهمترین محورهای اجرای برنامه‌های پایگاه‌های قرآنی به صورت متناوب روزانه و هفتگی خواهد بود.

آمون خاطر نشان کرد: این گام مهم به همت بچه‌های مسجد برای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برداشت شده و تلاش خواهیم کرد شبکه‌ای از فعالیت‌ها و فعالان قرآنی در مساجد استان شکل بگیرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یادآور شد: انسجام بخشی به فعالیت‌های قرآنی و اجرای طرح‌های ابتکاری با محوریت قرآن کریم از جمله اهداف تشکیل این پایگاه‌های قرآنی است.

وی اذعان کرد: به زودی اجرای مسابقات مختلف قرآنی نیز برای نوجوانان و جوانان طراحی خواهد شد تا علاوه بر آموزش‌های قرآنی شاهد رقابت‌های قرآنی در محلات و مساجد باشیم. آمون بیان کرد: طرح سمیر نیز در ماه مبارک رمضان با هدف انسجام بخشی بین کانون های مساجد منتخب برای اجرای فعالیت های مختلف قرآنی هم اکنون در حال برگزاری است.

ارسال نظرات